Gabinet kosmetyczny w Bochni
Plac Gazaris 3a, Bochnia

BON UPOMINKOWY w Gabinecie Kosmetycznym VIVA

Na szczególne okazje polecamy bony podarunkowe, które można zakupić w Gabinecie Kosmetycznym w Bochni. Bony upominkowe są doskonałym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, jako prezent mikołajkowy czy gwiazdkowy. Stanowią również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BONU

Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług naszego gabinetu zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością bonu.

1/ W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt pod numerem telefonu 
509 745 108 , 504 956 000  z 14- dniowym wyprzedzeniem.

2/ Przy zapisie należy poinformować , że formą płatności za zabieg będzie niniejszy bon .

3/ Bon należy okazać w dniu wizyty przed skorzystaniem z zabiegu.

4/ Bon jest ważny maksymalnie 3 miesiące od daty jego zakupu i nie ma możliwości jego przedłużenia.

5/ Niewykorzystanie bonu upominkowego w podanym na nim terminie jest równoznaczne z utratą ważności bonu

6/ W przypadku gdy w okresie ważności bonu upominkowego jego posiadacz nie wykorzysta bonu w pełnej wartości, pozostała do wykorzystania kwota nie podlega zwrotowi.

7/ Zgodnie z życzeniem posiadacz bonu upominkowego może dopłacić jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość bonu.

8/ Bonu upominkowego nie można łączyć z promocjami i rabatami obowiązującymi w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Viva w chwili zakupu przez klienta.

9/ W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście na 24H przed umówioną wizytą, bon upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.

10/ W przypadku utraty lub zniszczenia bonu podarunkowego Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Viva nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

11/ Bon upominkowy nie jest środkiem płatniczym. Nie może zostać zamieniony na gotówkę, zarówno w całości jak i częściowo.

12/ Zakupiony bon nie podlega zwrotowi.

13/ Bon może zostać wykorzystany podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

14/ Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

15/ Bon może być wykorzystany przez osobę kupującą.

16/ Zaproszenie na wybrane usługi, można wymienić na wszystkie usługi z oferty Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Viva. Zmiany należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji terminu wizyty.

17/ Integralną częścią bonów upominkowych jest niniejszy regulamin, który na życzenie klienta jest udostępniany. Podczas składania zamówienia kupujący oświadcza iż w całości zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

18/ Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Viva zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Podobnie postępuje większość dużych witryn internetowych.