Gabinet kosmetyczny w Bochni
Plac Gazaris 3a, Bochnia

REGENERIS – OSOCZE BOGATO PŁYTKOWE

Proces starzenia się naszej skóry związany jest ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.
Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego to specjalny program biostymulacji komórek skóry. Osocze bogatopłytkowe uzyskuje się z krwi własnej pacjenta. Zawiera czynniki  wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. Podawanie uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji
i odnowy skóry jej nawilżenia i odmłodzenia. Zabieg osoczem daje długotrwałe efekty w regeneracji
i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalny bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Korzystając z usług Gabinetu Kosmetycznego VIVA pomagamy dzięki zabiegowi z osoczem bogatopłytkowym uzyskać efekt:

- Rewitalizacja skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
- Przebudowa włókien kolagenowych
- Poprawa ukrwienia skóry
- Przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe przeznaczone jest dla pacjentów:

- Wymagających rewitalizacji skóry / skóra zmęczona bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku /
- Z oznakami starzenia skóry / fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość /
- Po zabiegach medycyny estetycznej / regeneracja skóry, przyspieszenie gojena /
- Z łysieniem typu męskiego

Zabieg polega na pobraniu krwi od pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. Podczas wirowania następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki  sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które wstrzykuje się do skóry pacjenta z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii. Zabiegi w gabinetach kosmetycznych z osocza bogatopłytkowego przeprowadza  się w serii 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Podobnie postępuje większość dużych witryn internetowych.