Gabinet kosmetyczny w Bochni
Plac Gazaris 3a, Bochnia

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Najlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest zastosowanie iniekcji preparatami bezpiecznie je wypełniającymi. Kwas hialuronowy jest polisacharydem należącym do bardzo nielicznych substancji, które w naturalny sposób i w takiej samej postaci spotkać można nie tylko we wszystkich rodzajach tkanek ale także u wszystkich gatunków. Główną jego funkcją jest związywanie i magazynowanie wody. W praktyce oznacza to nawilżenie skóry. Z wiekiem organizmu jego ilość ulega zmniejszeniu – jednym z rezultatów takiego stanu rzeczy jest powstanie zmarszczek. Podany kwas hialuronowy w pełni integruje się ze skórą pacjenta i w żadnej mierze nie zakłóca jej naturalnych funkcji, umożliwiając naturalny i swobodny przepływ substancji odżywczych. Z czasem kwas ulega powolnej degradacji zapewniając tym samym skórze nawilżenie i dostarcza jej substancji odżywczych.

STYL AGE WYPEŁNIACZE

Styl age to linia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego w połączeniu z naturalnymi antyoksydantami. Unikalna technologia IPN-LIKE wzajemnie przenikających się sieci polimerowych gwarantuje dużą elastyczność preparatu, równomierność iniekcji i idealne rozmieszczenie preparatu w skórze. Zabiegi z wykorzystaniem styl age zapewniają naturalny efekt wygładzenia skóry. Zawarte w preparatach przeciwutleniacze takie jak sorbitol i mamitol, wykazują silne działanie przeciwrodnikowe, opóźniają degenerację kwasu hialuronowego tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu kosmetycznego.

Linia styl age obejmuje preparaty o wielokierunkowym zastosowaniu.

S – Doskonały do korekcji łagodnych bruzd i powierzchownych zmarszczek w okolicach
- Lwiej zmarszczki
- Kurzych łapek
- Cieni pod oczami
- Kącików ust

M – Stosowany do korekcji głębokich zmarszczek i bruzd w okolicach
- Skroni
- Nosa
- Bruzd nosowo – wargowych
- Zmarszczek na policzkach

L – Wypełnia głębokie i bardzo głębokie bruzdy i fałdy skóry w okolicach
- Bruzd nosowo – wargowych
- Linii marionetki
- Brody
- Dłoni

XL – Stosowany do
- Odbudowy kości policzkowych i policzkow
- Korekcji owalu twarzy
- Rwmodelingu brody

XXL – Umożliwia
- Wypełnienie dużych ubytków objętości w obrębie kości jarzmowych i policzków
- Przywrócenie proporcji twarzy

NICI HIALURONOWE

Nici hialuronowe inaczej lifting hialuronowy lub soft lifting jest to metoda liniowego podawania kwasu hialuronowego w pewne okolice twarzy i szyi za pomocą giętkiej kaniuli. Zabieg ma na celu utworzenie unikalnego rusztowania z kwasu hialuronowego wszędzie tam gdzie brakuje naszego naturalnego hialuronianu. Nici hialuronowe niwelują wiotczenie skóry, redukują zmarszczki powstające z upływem czasu lub działania sił grawitacji. Dzięki tej technice podawania kwasu hialuronowego skóra natychmiast ulega zliftingowaniu. Po zabiegu uzyskujemy złagodzenie rysów twarzy, poprawę objętości, napięcie i elastyczność skóry. Dodatkowo bardzo mocno nawilża – kwas hialuronowy przyciąga wodę oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, czas zabiegu zależy od rozległości danej okolicy. Efekt widoczny jest po 3-4 miesiącach i utrzymuje się do 2 lat.
Na kilka dni przed zabiegiem zaleca się odstawić aspirynę i podobne leki przeciwzapalne.

PRZECIWWSKAZANIA

- Infekcje w miejscu zabiegu
- Nietolerancja kwasu hialuronowego
- Choroby tkanki łącznej
- Skłonność do tworzenia blizn i koloidów

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego portalu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”). Podobnie postępuje większość dużych witryn internetowych.